Chcete lépe spát a lépe žít? Tak jste u nás správně!

Způsoby platby

1 / Dobírkou při doručení

Vaši objednávku můžete zaplatit až při doručení. Poštovné je v takovém případě navýšeno o poplatek za dobírku. Dobírku lze uhradit hotově, pouze za zásilky dodané PPL je možno zaplatit kromě hotovosti i platební kartou. Všichni řidiči PPL jsou vybaveni mobilním platebním terminálem. 

 

2 / Bankovním převodem

Číslo našeho účtu je 3589999358/0300, vedený u ČSOB, a.s. Variabilní symbol odpovídá číslu vaší objednávky. Objednávka bude odeslána po obdržení platby, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží, abychom vám ji mohli co nejdřív odeslat.

 

3 / Hotově při osobním odběru v našem skladu

Svou objednávku si můžete vyzvednout také na našem skladu v Praze. Při osobním odběru neplatíte dopravu. Objednávku lze uhradit hotově nebo kartou

 

4 / On-line platební kartou (3D Secure)

Svou objednávku můžete zaplatit kartou online. Při dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu. Pokud by online platba selhala, můžete si vybrat jinou možnost platby nebo zkusit zaplatit znovu.

 

5 / Twisto

S využitím služby Twisto můžete nakoupit teď a zaplatit až za 14 dnů. Další informace najdete na twisto.cz.

 

Máte další otázky k platbě? Nebo vás zajímá něco jiného? Podívejte se na často kladené otázky.

 

Každá objednávka je závazná dle našich obchodních podmínek. V případě marného doručování a nepřevzetí zásilky si vyhrazujeme právo na úhradu nákladů souvisejících se zasíláním.

 

Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a v případě nepřevzetí dobírky i s uhrazením poplatku za odeslání zboží v této výši.