Chcete lépe spát a lépe žít? Tak jste u nás správně!

Pokojový ventilátor Allpine Fragrance

 

Pokojový ventilátor z borovice limba

V krátké době dokáže vytvořit pravé prostředí pro relaxaci.

17 x 17 x 65 cm

 

Na co má borovice limba vliv?

Limba zbavuje napětí a uklidňuje při fyzických a mentálních zatíženích - snižuje srdeční frekvence, může ušetřit až jednu hodinu práce srdce za den - urychluje zotavení a odpočinek organismu, zvyšuje pocit svěžesti a uvolnění - stabilizuje krevní oběh - snižuje citlivost na změny počasí - zvyšuje kvalitu spánku - harmonizuje a posiluje obecný pocit pohody - má silné antibakteriální účinky - působí proti šatním molům.

 

7 549 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Limbový ventilátor je vyroben z masivních borovicových desek v jednoduchém designu. Uvnitř ventilátoru je technologie, která rozptyluje do prostoru aromatickou dřevitou vůní borovice limba a vytváří příjemnou atmosféru spolu s měkkým světlem LED lampy.

Elektrický ventilátor uvnitř je tichý a během provozu ucítíte jemný vánek, když přejedete rukou po horním otvoru ventilátoru z borovice limba. Dutina nad modulem ventilátoru je vyplněna hoblinami z borovice limba, takže mírně vyčnívají přes okraj zařízení. Díky éterickým olejům obsaženým v hoblinách je vzduch v místnosti příjemně provoněný během velmi krátké doby. Chcete-li zesílit účinek vůně, můžete hobliny pokapat přiloženým olejem z borovice limba (postačují přibližně 3-4 kapky denně).


Umístěte ji na vhodné místo a vložte borovicové hobliny do horní misky nahoře na lampě. Připojte kabel k napájení - ventilátor okamžitě začne šířit vůni a vytváří přirozené klima v místnosti. 

Dosah působení:
70 m² - 90 m²
* v závislosti na teplotě a cirkulaci vzduchu

Velikost
17 x 17 x 65 cm

Příslušenství:
14 barevná LED včetně dálkového ovládání
Integrovaný ventilátor
adaptér USB
USB kabel
10 ml oleje z borovice limba

příkon
5V / 0,22A
* zhruba srovnatelné s nabíječkou mobilních telefonů


Doživotní záruka na kryt
Dvouletá záruka na elektrické součásti

 

Kód Kód: 801
Kategorie: Nábytek a dekorace