Chcete lépe spát a lépe žít? Tak jste u nás správně!

Koule na karafu

Ručně vyrobená limbová koule na karafu

Průměr 7 cm

Na co má borovice limba vliv?

Limba zbavuje napětí a uklidňuje při fyzických a mentálních zatíženích - snižuje srdeční frekvence, může ušetřit až jednu hodinu práce srdce za den - urychluje zotavení a odpočinek organismu, zvyšuje pocit svěžesti a uvolnění - stabilizuje krevní oběh - snižuje citlivost na změny počasí - zvyšuje kvalitu spánku - harmonizuje a posiluje obecný pocit pohody - má silné antibakteriální účinky - působí proti šatním molům.

352 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Ručně vyrobená limbová koule má speciální účinky, pokud s ní uzavřete vodu v karafě na cca 30 - 45 minut. Limba předá pitné vodě nezaměnitelnou chuť dřeva.

Při uzavření karafy se zátka nesmí dotýkat vody.

Vychutnejte si každodenní občerstvení limbovou vodou, její nezaměnitelnou chuť a dejte jí prostor pro působení na vaší duši i tělo.

Limbovou zátku s ponechaným přírodním povrchem můžete v případě potřeby jednoduše očistit navlhčeným hadříkem.

Limbové dřevo je součástí zdravého životního stylu, má silné a dlouhodobé účinky  na duševní úrovni. Působí pozitivně pro odstranění strachu, ztrátě energie, depresích a absenci odvahy.

Kód Kód: 205
Kategorie: Kuchyň a jídelna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení